Beantwoord

Redirect Error

  • 16 February 2022
  • 3 reacties
  • 63 Bekeken

Hello,

 

Er gebeurt iets vreemd sinds 9 Februari. De engelse versie van mijn site is plotseling gestopt met werken. Google search stuurde mij een bericht met een “Redirect error”. Als ik naar www.amanaflor.com ga, krijg ik redirect errors/certificate errors, afhankelijk van de browser. 

 

Bij de hosting Mijndomein ziet er goed uit. Ik ben er niet zeker wat in de hand is want ik heb niet eens iets veranderd op die datum. Kan je mij helpen? Super bedankt! Simone

 

 

Safari 

 

 

Chrome

 

 

icon

Beste antwoord door Arjan 17 February 2022, 10:00

Bekijk origineel

3 reacties

Reputatie 2
Badge +1

Wat ik kan zien is dat je SSL-certificaat is verlopen: 

 

Reputatie 5
Badge +6

Goedemorgen,

Het SSL-certificaat is inderdaad verlopen. Ik heb hem opnieuw ingeschakeld maar we moeten hiervoor wel wachten tot morgen, voordat dit helemaal goed staat. Als het domein morgenochtend om 9 uur nog steeds geen SSL-certificaat heeft, mag je een mail sturen naar support@mijnwebwinkel.nl.

Dank. Het is helaas niet opgelost. Ik stuur nu een email naar de support. Fijne dag! 

Reageer