Bij de artikelen heb ik het gewicht van de producten toegevoegd zodat er bij het plaatsen van de order, de verzendkosten o.b.v. gewicht bepaald worden. Nu heb ik een bestelling van 2 x 25 kg om te versturen, echter rekent het systeem 1 x 6,15 voor het ophalen bij een afhaallocatie. Waar kan ik, net als bij het afleveren op het ingevulde adres, de bedragen o.b.v. gewicht aanpassen?
Beste antwoord door Nanaas
Dank jullie wel voor jullie reacties. Dit heb ik ook zo ingevuld, echter wordt dit nu alleen toegepast bij de verzendkosten bij het afleveren op het aangegeven adres, niet als iemand een afhaallocatie van PostNL selecteert. Mijn vraag betreft specifiek voor verzending naar de afhaallocatie. Enig idee?
Je kunt voor een afhaallocatie één tarief opgeven. Dit vind je terug onder Verzendopties en dan naar onder scrollen, bij mij staat het onder de kop MyParcel. Ik weet echter niet of je dit eenvoudig kunt omzeilen… Wie weet heeft