Hoi, ik wil graag bij mijn andere webshop Hippe poppenhuizen (tijdelijk) op 1 artikel gratis verzenden, dit is voor een doneeractie. Ik begrijp dat ik dat kan invullen bij gratis verzenden op 0 te zetten enz....maar dat zou betekenen dat ik ongeveer 500 producten moet aanpassen en na drie weken weer alles aanpassen. Want anders berekend hij helemaal geen verzendkosten!
Een kortingscode aanmaken wordt ook weer lastig, klant vergeet dat weer in te vullen, gaat mij weer mailen, kost weer tijd enz...is er een andere oplossing?
Ik begrijp ook dat het nog steeds niet mogelijk is om per artikel een korting te geven, dat zou in dit geval ook de oplossing kunnen zijn. Vind dit echt heel jammer, bij mijn vorige provider had ik dit wel, geen gezeur met codes die de klant weer eens gemist heeft, gewoon direct de korting zichtbaar op een enkel product, zoveel makkelijker, gaat dit binnenkort nog komen?