Vraag

PostNL maak er een zooitje van!

  • 19 June 2023
  • 4 reacties
  • 131 Bekeken

Reputatie 4
Badge +4

Beste collega’s,

hoe is jullie ervaring op dit moment de leveringen van brievenbus pakjes? Ik ben in nog geen 3 weken tijd al 3 zendingen kwijt. My parcel reageert snel maar kunnen niets nakijken omdat het om een brievenbus pakje gaat. Wat ik tot op de dag echt te belachelijk voor woorden vind? Er zit een track en trace op dus WHY??

Het vervelende is dat ze een monopoly positie hebben en je eigelijk niet om ze heen kan. Nu ben ik via My parcel aan het kijken om met DHL te versturen. Daar kunnen we wel meer info achterhalen wat betreft brievenbus pakjes. Maar ja, wel een euro duurder. Dus ben nu echt aan het dubben wat wijsheid is?

 

Wat is jullie ervaring en ervaren jullie dit ook?

 

Hoor het graag.


Onder dit topic kunnen geen reacties worden geplaatst.

4 reacties

Reputatie 5
Badge +6

Ik verzend geen brievenbuspakjes met track&trace code. Je hebt niks aan de code. Gewoon een postzegel (dymo) er op. Zelden een probleem. En het scheelt enorm veel geld. 

Reputatie 4
Badge +4

Ik verzend geen brievenbuspakjes met track&trace code. Je hebt niks aan de code. Gewoon een postzegel (dymo) er op. Zelden een probleem. En het scheelt enorm veel geld. 

mag ik vragen wat de gemiddelde waarde is van jouw zendingen?

Reputatie 5
Badge +6

Met mijn winkel maakt de waarde van de zending ziet zoveel uit. Als het door de brievenbus past, maak ik er brievenbuspost van (met geprinte postzegel). Als een bestelling meer waarde heeft is het volume ook meteen groter en wordt het pakketpost. 
Waarom wil je dat weten?

Reputatie 5
Badge +7

Wij versturen gewoon rechtstreeks met DHL. Wel meer werk daar je elk adres handmatig in moet voeren maar dan betaal je maar €2,85 (excl; BTW). Je kunt wel een account bij hun nemen en deze dan koppelen aan mww maar dan betaal je ineens meer dan 1 euro meer. 

Via DPD kan ook maar daar zijn wij minder tevreden over. Die is wel nog goedkoper en daar kun je maximaal 20 pakketten ineens aanmelden. DPD is dan wel goed en snel naar Belgie en Duitsland dus daar gebruiken we DPD voor.