Vraag

Meetbaarheid terugkerende klanten

  • 14 August 2020
  • 3 reacties
  • 87 Bekeken

Hi,

Is er iemand die ervaring heeft met het meten van het percentage terugkerende klanten?
Ik zou dit graag willen doen om 'vaste' klanten te benaderen via direct mail, maar weet niet zo goed hoe ik dit het beste kan filteren. Iemand een suggestie?

 

Groetjes, Marieke

june-goodies.nl


3 reacties

Reputatie 7
Badge +16

@powerfulproducts.nl heb jij hier toevallig ervaring mee?

Reputatie 7
Badge +10

@powerfulproducts.nl heb jij hier toevallig ervaring mee?

Wij doen dat ook wel een beetje. Maar dan op een andere manier. Wij bekijken de bezoekers via Tawk.to. En daar kunnen we zien hoe vaak de bezoekers terugkeren op de site. en waar ze zitten en soms spreken wij deze mensen dan aan vanuit de chat. Maar wij hebben niet van deze mensen een email adres. Dat zou AVG technisch ook niet kunnen. Maar wij spreken dan bezoekers aan en niet direct terugkerende klanten. (Maar wij proberen dan deze bezoeker net even wat kunnen aan sturen in hun zoektocht)

Reputatie 7
Badge +16

Thanks @powerfulproducts.nl

@Juneslowlivingstore Hi Marieke, tawk.to is een interessante tool! Mocht je deze willen installeren, dan lees je hier hoe je dat doet. 

Reageer